Klimat przedwojennej kamienicy – magia i charakter

Apartamenty Niemcewicza 19 zlokalizowane są na Starej Ochocie i tworzą wyjątkowy obiekt w tej części Warszawy. Emanują jednocześnie nowoczesnością, czym wyróżniają się wśród dzielnicy, jak i niezwykłą klasyczną harmonią, idealnie wpisując się w najbliższe otoczenie. Prostota i ponadczasowa elegancja tworzą niepowtarzalny klimat miejsca. Świeża i stylowa kompozycja inwestycji jest dopracowana w szczegółach i starannie zaplanowana w poszczególnych elementach składowych. Piękny i budzący podziw obiekt ma dużą siłę oddziaływania na wszystkich użytkowników.

Magiczne miejsce na mapie Warszawy

Ujmująca cisza, zielone skwery, zachęcające miejsca wypoczynkowe, szeroki deptak, kameralna atmosfera to niektóre atuty lokalizacji apartamentów Niemcewicza 19. Komfortowy układ wnętrz, jasna przestrzeń, obszerne okna i przeszkolone ściany, wysoko umieszczone sufity nadają niemalże magicznego blasku aranżacji pomieszczeń. Wygodna i funkcjonalna konstrukcja części użytkowej umożliwia jej indywidualne dostosowanie do potrzeb mieszkańców. Zaplanowane ze smakiem, przestronne i ciepłe wnętrza pozytywnie oddziałują na użytkowników. Ciekawy balans barw sprawia wrażenie uporządkowania, spokoju i wypływa na dobre samopoczucie przebywających tu osób. Całość obiektu tworzy wrażenie ładu i staranności w doborze poszczególnych detali. Zastosowanie naturalnych materiałów wykończeniowych podkreśla wysoką jakość w dopracowaniu elementów budynku. Komfortową całość inwestycji uzupełnia wygodny dostęp do infrastruktury społecznej, kulturalnej i komunikacyjnej.

Ponadczasowy charakter miejskiej architektury

Apartamenty Niemcewicza 19 tworzą nowoczesne osiedle nawiązujące stylem do modernistycznej architektury. Kompozycja elewacji nosi cechy przedwojennej kamienicy. Wyrazista bryła obłożona szlachetnym piaskowcem, panoramiczne okna i loggie podkreślają niezwykły charakter miejsca. Precyzyjny układ budynku, zastosowane horyzontalne wnęki sprawiają, że uzyskany efekt pojedynczego obiektu jest dobrze przemyślaną konstrukcją architektoniczną o uniwersalnym charakterze. Budynek doskonale wpisuje się również w najbliższe otoczenie, będąc przykładem klasycznej symetrii i harmonijnego planu przestrzeni. Wyważone i optymalnie dopracowane szczegóły obiektu tworzą dostojną i jednocześnie umiarkowaną kompozycję całości. Budynek został tak zaplanowany, że umożliwia łączenie lokali. Apartamenty mają powierzchnię od ok. 45 do ok. 123 m². Są zatem zaplanowane z myślą o potrzebach różnych mieszkańców.

Niepowtarzalny klimat przedwojennej kamiennicy

Wygodna przestrzeń, wysoki standard wykończenia, modernistyczna dbałość o każdy detal stwarzają wyjątkowy klimat apartamentów Niemcewicza 19. Lokale są doskonałym miejscem do codziennej egzystencji dla osób ceniących uniwersalne piękno, precyzyjną i dopracowaną stylistykę, komfortowe nowoczesne rozwiązania i zarazem najlepsze odniesienia do przeszłości architektonicznej. Niezwykle ujmujący klimat obiektu otwiera przed użytkownikami wiele pozytywnych doświadczeń w ich codziennym funkcjonowaniu.

 

Materiał Partnera