3 najczęściej wybierane wypełniacze HA

Medycyna estetyczna cieszy się niesłabnącą popularnością, zarówno wśród pań, jak i panów. Chcąc realizować profesjonalne zabiegi i zagwarantować klientowi najlepszej jakości efekty, warto stosować produkty najwyższej jakości.

Wypełniacze z kwasem hialuronowym – dlaczego są tak popularne?

Wśród zabiegów medycyny estetycznej największym zainteresowaniem cieszą się te związane z rewitalizacją i nawilżaniem skóry. Trudno się temu dziwić, gdyż wielu pacjentów jest narażonych na mnóstwo czynników, które mogą negatywnie oddziaływać na wygląd skóry twarzy oraz innych części ciała. Do najczęstszych czynników związanych z utratą elastyczności i pięknego wyglądu skóry należą:

  • stres,
  • chroniczne zmęczenie,
  • nadużywanie alkoholu,
  • palenie papierosów,
  • nieodpowiednia dieta,
  • brak ruchu,
  • brak regularnego nawadniania organizmu.

Sucha, odwodniona skóra potrzebuje nawilżenia. Składnikiem, który może to zaoferować jest kwas hialuronowy. Wypełniacze HA są oparte głównie na tej substancji, wykazującej silne właściwości regenerujące, przy jednoczesnym bezpieczeństwie stosowania. Warto też podkreślić, że do wypełniaczy dodawane są również inne substancje mające na celu wzmocnienie działania kwasu hialuronowego. Stosując odpowiednio skoncentrowane mieszanki specjalista może oczekiwać doskonałego efektu końcowego kuracji.

Wypełniacze HA – jakie wybrać?

Na rynku pojawia się coraz większa ilość preparatów wykorzystujących kwas hialuronowy. Część z nich cieszy się jednak większą popularnością, niż pozostałe. Wynika to nie tylko z dobrej jakości składu, ale także z łatwości podawania. Oba czynniki mają znaczenie dla funkcjonalności danego wypełniacza HA. Jakie produkty warto więc stosować w swoim gabinecie?

Juvederm ultra smile

Plastyczny żel o elastycznej strukturze jest bardzo łatwy w aplikacji. Jednocześnie wykazuje silne działanie nawilżające, regenerujące i stymulujące. Produkt Juvederm ultra smile zawiera 24 mg/ml kwasu hialuronowego, a także 3 mg chlorowodorku lidokainy 3 mg. Druga substancja odpowiada za zmniejszenie bólu podczas aplikacji. Preparat stanowi jeden z najczęściej stosowanych w przypadku modelowania, powiększania czy uwydatnienia ust.

INFINI Premium Filler Soft Lips

Kolejnym popularnym wypełniaczem HA jest ten od włoskiej marki Infini. Produkt oparty na 20 mg/ml sieciowanego kwasu hialuronowego stworzony został z myślą o korekcji zmarszczek wokół ust a także do modelowania i odświeżania tych okolic. Polimeryczny żel został stworzony bez użycia produktów odzwierzęcych, a dodatkowo cechuje się również dużą bio kompatybilnością z tkanką. Bezpieczny i stabilny produkt cieszy się uznaniem wśród wielu specjalistów z branży medycyny estetycznej.

Stylage BiSoft L

Wśród wypełniaczy HA Stylage BiSoft L to produkt uniwersalny, przeznaczony zarówno do okolic ust, jak i twarzy i dłoni. Wypełniacz może być stosowany do redukcji zmarszczek głębokich i bardzo głębokich. Został stworzony również z myślą o modelowaniu kształtu twarzy. Elastyczna formuła, a także skoncentrowana mieszanka przeciwutleniaczy sprawiają, że produkt ten cieszy się sporym zainteresowaniem w niejednym gabinecie dermatologicznym.

 

Polecamy

Reklama