Zakopane – sklepy odzieżowe najlepszych marek

Zakopane to jedno z najbardziej znanych miast w Polsce i niemal bez przerwy licznie oblegane przez turystów krajowych i zagranicznych. To miejsce wyjątkowo klimatyczne, mieszczące się u podnóża Tatr. Ci, którzy odwiedzają Zakopane, mogą cieszyć się nie tylko wspaniałymi widokami, ale też możliwościami zakupowymi. Niemal całe miasto pokryte jest stoiskami pamiątkowymi, lokalami gastronomicznymi i wreszcie butikami z markową odzieżą.

Gdzie można znaleźć najlepsze marki odzieżowe z Zakopanem?

Każdy, kto odwiedził to urokliwe miasto wie, że sklepy odzieżowe w Zakopanem są obecne prawie na każdym kroku. Jest to ogromne udogodnienie dla turystów, ponieważ niemal wszystko można znaleźć na najpopularniejszej ulicy miasta – na Krupówkach. To właśnie tam występuje największe zagęszczenie luksusowych butików, pełnych odzieży i dodatków światowej sławy projektantów.

Sklepy odzieżowe w Zakopanem wychodzą naprzeciw potrzebom odwiedzających, lokując ich ulubione marki w jednym miejscu. Dzięki temu można spacerując wzdłuż tej legendarnej ulicy, zarówno zjeść lokalne specjały i zakupić pamiątki, jak i oddać się szaleństwu zakupowemu. Wielu wybiera w tym celu pasaż handlowe pod gołym niebem albo pojedyncze butiki w różnych punktach miasta. Natomiast ci, którzy cenią sobie większą wygodę i komfort zakupów, wybierają Centrum Handlowe Krupówki 40.

Centrum Handlowe Krupówki 40 – najlepsze marki w jednym miejscu

Niedawno powstałe Centrum Handlowe Krupówki 40, to nowoczesna i komfortowa galeria handlowa, mieszcząca się w centrum Zakopanego. Oferuje gościom różne atrakcje i cenioną przez turystów restaurację. Jednak przede wszystkim skupia w jednym miejscu wiele światowych marek modowych, jak Guess, Calvin Klein, Wrangler, Tommy Hilfiger czy Levi’s. W tym obiekcie handlowym można również zakupić biżuterię Apart, która z pewnością idealnie dopełni wiele nowo nabytych stylizacji.

Centrum Handlowym Krupówki 40 można tez znaleźć lokale z wysokiej jakości odzieżą i akcesoriami sportowymi. Swoje stoiska w galerii mają między innymi The Nort Face, Dynafit, Salomon, Sizeer czy POLAR SPORT. W galerii mieszczą się też dwa unikalne lokale:

  • Top Brand – skupiające w jednym miejscu odzież i dodatki wielu światowych marek najwyższej klasy, jak między innymi Lacoste,
  • Polscy Projektanci – w lokalu tym można znaleźć modowe projekty blisko setki rodzimych projektantów.

Polecamy

Reklama