Skuteczność zabiegów z zakresu medycyny estetycznej jest w dużym stopniu uzależniona od jakości zastosowanego sprzętu. Wśród urządzeń przeznaczonych do modelowania sylwetki, redukcji tkanki tłuszczowej oraz poprawy wyglądu i kondycji skóry na szczególną uwagę zasługuje sprzęt Maximus Trilipo. To nowoczesne urządzenie o kompleksowym działaniu wykorzystujące nowatorskie technologie.

Działanie na trzech poziomach jednocześnie

Maximus Trilipo to zaawansowane technicznie urządzenie wyposażone w cztery głowice, umożliwiające wykonywanie pełnej gamy zabiegów na ciele oraz twarzy. Jego charakterystyczną cechą jest unikalna technologia zabiegowa działająca na trzech poziomach jednocześnie. Głowica urządzenia po przyłożeniu do ciała pacjenta oddziałuje jednocześnie na skórę właściwą, tkankę podskórną oraz mięśnie. Energia cieplna powstała w wyniku oddziaływania tri polarnych fal radiowych (TriLipo RF), powoduje podgrzanie podskórnej tkanki tłuszczowej i uwolnienie tłuszczu, a dynamiczna aktywacja mięśni (TriLipo DMA), wykonuje drenaż tłuszczu i znacząco przyspiesza jego naturalny metabolizm. Kompleksowe działanie na trzech poziomach jednocześnie wpływa także na zwiększenie cyrkulacji krwi, lepsze dotlenienie i szybszą detoksykację tkanek. Energia cieplna wytwarzana przez głowicę powoduje skurcz włókien kolagenowych oraz stymuluje fibroblasty do produkcji nowych włókien, co powoduje napięcie i ujędrnienie skóry.

Zastosowanie urządzenia Maximus Trilipo

Zabiegi z wykorzystaniem urządzenia Maximus Trilipo mogą być stosowane w celu redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej. Urządzenie charakteryzuje się dużą efektywnością i bezinwazyjnym działaniem. Dzięki temu terapia dla pacjenta przebiega bezpiecznie i komfortowo W celu uzyskania spektakularnych efektów zalecane jest wykonanie od 6 do 8 zabiegów w serii w odstępie jednego tygodnia. Precyzyjne usuwanie bruzd wargowo-nosowych, a także zmarszczek wokół ust i oczu umożliwia specjalna głowica przeznaczona do precyzyjnej pracy na szczególnie wrażliwych obszarach ciała. Urządzenie dodatkowo wyposażone jest w głowicę przeznaczoną do wykonywania zabiegów frakcyjnych falą radiową. Ich wykonywanie pozwala spłycić i zredukować rozstępy oraz blizny potrądzikowe, a także znacząco odmłodzić skórę twarzy i szyi. Energia TriFractional wprowadzana jest w trzech impulsach i powoduje mikrouszkodzenia skóry, co stymuluje naturalne mechanizmy gojenia się. Po przeprowadzeniu serii zabiegów skóra staje się zdrowsza i bardziej jędrna.

Podsumowanie

Maximus Trilipo to nowoczesne urządzenie przeznaczone do nieinwazyjnego poprawiania kondycji i wyglądu skóry. Zastosowana technologia zabiegowa jest efektywna i pozwala uzyskiwać spektakularne rezultaty na całym ciele.

Polecamy

Reklama