3 rodzaje prezerwatyw zapewniających intensywne doznania

Co powstrzymuje Cię przed używaniem prezerwatyw? Być może spotkałeś się z opinią, że seks z ich użyciem jest mniej przyjemny, ponieważ nie daje poczucia bliskości. Takie przekonanie powinno odejść do przeszłości, ponieważ w sprzedaży dostępne są bardzo cienkie prezerwatywy. Dzięki nim nawet nie poczujesz, że w trakcie zbliżenia używasz takiego zabezpieczenia!

Jakie są zalety używania ultracienkich prezerwatyw?

Tego typu produkt będzie świetnym rozwiązaniem, jeśli używanie klasycznych prezerwatyw wiąże się dla Ciebie z uczuciem dyskomfortu. Ponadto część z nich wykonana jest z materiału innego niż lateks. Dlatego będą dobrą alternatywą, jeśli masz na niego alergię, a jednocześnie szukasz skutecznego zabezpieczenia przed nieplanowaną ciążą i infekcjami.

Używanie bardzo cienkich prezerwatyw to większy komfort nie tylko dla Ciebie, ale także Twojej partnerki lub partnera. Wybierając taki produkt, zapewniasz bardzo naturalne doznania i poczucie bliskości nie tylko sobie, ale i drugiej stronie. To z pewnością wpłynie na jakość życia seksualnego!

Jeśli wcześniej miałeś problem z osiągnięciem orgazmu, być może jego źródło tkwi właśnie w rodzaju prezerwatyw. Nie musisz od razu rezygnować z takiej formy zabezpieczenia – w pierwszej kolejności zmień prezerwatywy klasyczne na ultracienkie.

Poznaj 3 rodzaje prezerwatyw o cienkich ściankach

Wiele osób docenia zalety, jakie wiążą się ze stosowaniem ultracienkich prezerwatyw. Duże zainteresowanie wśród klientów nie uszło uwadze producentów tego typu produktów. Dlatego decydując się na ich zakup, nie musisz martwić się o ograniczony wybór.

W aptekach i drogeriach znajdziesz m.in.:

  • nielateksowe prezerwatywy wykonane z materiału innego niż lateks, tworzone według rewolucyjnych technologii. Takie produkty zapewniają maksymalnie przyjemne doznania, a jednocześnie są równie skuteczną formą antykoncepcji i zabezpieczenia przed chorobami co klasyczne prezerwatywy. W związku z tym są chętnie wybierane nie tylko przez alergików. Sięgnij po nie również w sytuacji, gdy używanie produktów o grubszych ściankach jest dla Ciebie mało komfortowe i odbiera radość z seksu.
  • Ekstra nawilżane – dzięki temu, że mają dodatkową ilość środka nawilżającego, chronią przed podrażnieniem okolic intymnych. Poza tym polecane są przy problemach z nadmierną suchością pochwy.
  • Z wypustkami – a może szukasz zupełnie nowych doznań? Jeśli tak do wyboru masz również bardzo cienkie prezerwatywy wyposażone w wypustki. Ich specjalna tekstura to źródło dodatkowej stymulacji, która rozbudzi Twoje zmysły.

Na tym nie kończy się bogata oferta ultracienkich prezerwatyw. W sprzedaży dostępne są również te w większych rozmiarach (tzw. large), przedłużające stosunek (dedykowane przede wszystkim osobom z problemem przedwczesnego wytrysku), a także smakowe i zapachowe (które świetnie sprawdzą się podczas gry wstępnej i seksu oralnego).

Tak duży wybór daje Ci nieograniczone możliwości! Ultracienkie prezerwatywy to połączenie komfortu i naturalnych doznań zmysłowych z maksymalnym poziomem bezpieczeństwa.