Przegląd podstawowych zabawek erotycznych, czyli proste sposoby na ciekawszy seks

Wszechobecny temat tabu i postrach nowicjuszy? Seks. Z pozoru jest to tylko akt złączenia dwóch ciał w celu osiągnięcia obopólnej satysfakcji, lecz aktualny rynek oferujący akcesoria erotyczne wskazuje na coś zupełnie innego. Szeroka oferta różnorodnych gadżetów może bowiem świadczyć o ciągłym dążeniu kochanków do ulepszania swojego życia seksualnego. Zazwyczaj zainteresowanie budzi antykoncepcja i różne rodzaje prezerwatyw (np. prezerwatywy Durex). Zapewne warto jednak zapoznać się również z całym bogactwem zabawek erotycznych.

Akcesoria w sypialni

Zabawki erotyczne o różnej funkcjonalności, tworzone w przeróżnych kolorach i wzorach, zasadniczo mają jeden podstawowy cel – wzmacniać doznania. Ich wygląd oraz kształt jest opracowywany na podstawie ludzkiej anatomii, testowany w różnych warunkach i stale ulepszany. W szczególności wiele kobiet wybiera najlepsze prezerwatywy i wysokojakościowe gadżety zwiększające doznania seksualne.

Podstawy, które dają same przyjemności

Drogą prób i błędów można wyróżnić kilka topowych gadżetów erotycznych. W czołówce znajdują się stymulatory łechtaczki o bardzo niewinnym wyglądzie, które swoim działaniem potrafią czynić cuda. Niewielkie, mieszczące się w dłoni urządzenia wyposażone są bowiem w specjalne wypustki, które dodatkowo pobudzają okolice intymne. Zaraz po nich znajdują się wibratory zaprojektowane specjalnie do zaspokajania kobiecego punktu G. Pobudzenie najwrażliwszej sfery erogennej wraz z penetracją daje niezapomniane doznania oraz wrażenie błogości. Do wartych zainteresowania akcesoriów należą też tzw. kulki gejszy wyposażone w wibrujące elementy, które po włożeniu do pochwy uruchamiają się przy każdym ruchu. Pozwala to na dokładną stymulację, a dodatkowo działają korzystnie na mięśnie odpowiedzialne za intensywność orgazmów. Natomiast panom polecany jest pierścień erekcyjny, który umożliwia stałą stymulację członka i szybsze osiąganie wzwodu.

Coś dla dwojga

Aktualnie powstają coraz ciekawe gadżety erotyczne dla obojga partnerów. Przykładem jest pierścień z króliczkiem, który pozwala na jednoczesne pobudzenie narządów mężczyzny oraz stymulację punktu G kobiety podczas seksu. Jednakże wprowadzenie w życie łóżkowe elektronicznych urządzeń niejednokrotnie jest dla par bardzo trudne. Specjalnie na ich potrzeby powstają nowe rodzaje prezerwatyw o odmiennym kształcie, składzie czy funkcjonalności. Przykładowo prezerwatywy Durex Intense wyposażone są w specjalne wypustki oraz prążki gwarantujące dodatkowe doznania podczas seksu. W ten sposób penetracja staje się przyjemniejsza dla obojga kochanków. Branża erotyczna pobudza również zmysły smakowe kochanków – świadczą o tym prezerwatywy Skyn Coctail Club, które imitują smaki popularnych koktajli.

Podsumowując, na rynku akcesoriów erotycznych znajdziemy nie tylko klasyczne rozwiązania, ale również urządzenia bardziej zaawansowane technologicznie. Niezależnie od tego, czy poszukiwane są one w celu wzbogacenia wspólnego pożycia, czy ciekawości nowych doznań wśród singli, każdy zapewne znajdzie wśród nich coś dla siebie. Wprowadzenie nietypowych gadżetów do sypialni może okazać się problematyczne. Jednak zazwyczaj już po ich pierwszym użyciu można zaobserwować znaczną poprawę samopoczucia kochanków oraz wzmożone zainteresowanie kolejnymi nowinkami ze świata seksualnego. Fanom tradycyjnego seksu pozostają podstawowe środki antykoncepcji i klasyczne pozycje. Zapewne warto wypróbować różnorodne produkty, by wybrać najlepsze prezerwatywy, spełniające wszystkie oczekiwania.

Polecamy

Reklama